ΑΣΟΓ: 3ος ο Κουτράκος, 15ος ο Πολυμενάκος στο High Gun της Μαλακάσας Featured

24 Ιουλ 2020
187 times

Δελτίο Τύπου ΑΣΟΓ

Με δύο αθλητές έλαβε μέρος ο Α.Σ.Ο.Γυθείου στον αγώνα High Gun (Sporting) την περασμένη Κυριακή, 19/7, στο σκοπευτήριο της Μαλακάσας, συγκομίζοντας 2 χάλκινα μετάλλια αλλα και τις καλύτερες εντυπώσεις!

Αναλυτικά:

Ο Κουτράκος Κυριάκος, με 17/18/21= 56 δίσκους κατέλαβε την Τρίτη θέση στην γενική κατάταξη του αγώνα ενώ την ίδια θέση κατέλαβε και στην κατηγορία των Ανδρών!

Ο Πολυμενάκος Παναγιώτης με 14/13/18= 45 δίσκους κατέλαβε την δέκατη πέμπτη θέση στην γενική κατάταξη του αγώνα !