Πανγυθεατικός Γ.Σ.
Γέμισαν εμπειρίες οι Κ14 και Κ16 του Πανγυθεατικού στο τουρνουά Superior cup
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2024/05/440249253_2198397097186162_25672912299334479_n.jpg)
Δελτίο τύπου
Με πολλές εμπειρίες, καινούριες εικόνες και νέες φιλίες επέστρεψαν τα τμήματα Κ14 και Κ16 του ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΥ μας από τη Λευκάδα, όπου συμμετείχαν στο τουρνουά Superior cup. Η συμμετοχή του Πανγυθεατικού μας ήταν ξεχωριστή όπως πάντα, καθώς και μόνο η απόσταση καθιστά αυτό το ταξίδι ως δύσκολο και σπάνιο για ομάδες από μακρινά μέρη, όπως είναι το Γύθειο. Παρόλα αυτά όμως, ο Πανγυθεατικος κάθε χρόνο οργανώνει μια τέτοια εκδρομή για τα παιδιά, άλλα και τους συνοδούς γονείς. Εμείς ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν σ αυτό το ταξίδι, καθώς με τη συμμετοχή μας σ αυτά τα τουρνουά κάνουμε ευρύτερα γνωστό τόσο το Σύλλογο μας, αλλά και τον τόπο μας.
Μπράβο παιδιά…. Ραντεβού στο επόμενο τουρνουά!!!