Πανγυθεατικός Γ.Σ.
Επιστροφή στις νίκες για την Κ14 του Πανγυθεατικού
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/12/inbound5842371513114331699.jpg)
Δελτίο τύπου
Μετά από ένα σερί αρνητικών αποτελεσμάτων (τα τελευταία 5 χρόνια) της Κ14 του ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΥ ΓΣ απέναντι σε ομάδα της Σπάρτης και μάλιστα εκτός έδρας, ήρθε η ώρα για ένα μεγάλο διπλό…..ΠΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1-2 με γκολ του Σίμου Σιμιτζή και του Χάρη Μπουτεράκου.
Η ομάδα μας δεν άφησε περιθώρια στην ομάδα της Σπάρτης να επιβάλλει το παιχνίδι της και έτσι η νίκη ήταν μονόδρομος.
Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά, πολλά συγχαρητήρια και στο προπονητικό team των Ρούμεν Ίλιεβ και Γιώργου Μαργαρίτη που ξεκινούν κ αυτοί την προπονητική τους καρίερα οδηγώντας τα παιδιά της Κ14 σε μια πολύ καλή πορεία φέτος.
Επόμενος αγώνας για την Κ14 θα είναι στο νεό έτος.