Γενικα
«Μύρισαν Χριστούγεννα» στην Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων – Γηροκομείο Γυθείου
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/12/403398622_1403210376901804_319583182202067961_n-500x470.jpg)
Αισίως μπήκαμε στον Δεκέμβριο, τον μήνα των Χριστουγέννων και όλοι προχωρούν στον γιορτινό στολισμό, όπως και η Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων-Γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Μάνης «Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ» που βρίσκεται στο Γύθειο.
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/12/377290631_900194671688150_6147876261375948596_n.jpg)
Στο Γηροκομείο ηλικιωμένοι, προσωπικό και Διοίκηση στόλισαν τους χώρους και τις πτέρυγες και ευχήθηκαν ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ με υγεία και ευτυχία.
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/12/398523310_3754986374758177_317311408744280576_n.jpg)