Εκκλησιαστικα
Ο Μάνης ευχήθηκε στο Γηροκομείο της Μητροπόλεως Μάνης
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/01/watermarked-1-650x470.jpg)
Δελτίο τύπου Ιεράς Μητροπόλεως Μάνης
Μαζί με τους παππούδες και τις γιαγιάδες που ευρίσκονται στο Γηροκομείο της Ι.Μητροπόλεως Μάνης «Ο ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ» στο Γύθειο βρέθηκε σήμερα, Κυριακή 29/1/2023, ο Σεβ. Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος Γ’ και αφού ευλόγησε την Βασιλόπιτα έδωκε τις ευχές του σ’ όλους για υγεία, υπομονή και χάρι Θεού.
Η Διευθύντρια του Ιδρύματος κα Βικτωρία Καραμώλη με τους συνεργάτες της δέχθηκε με πολλή χαρά τον Σεβασμιώτατο όπως και όλοι οι εκεί διαμένοντες.