ΑΓΟΝ Γυθείου
Φινάλε της χρονιάς με ήττα για τον ΑΓΟΝΓ
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2024/05/436361316_419404757621241_3906374118201067266_n-500x470.jpg)
Δελτίο τύπου
Η ομάδα μας δεν τα κατάφερε εχθές στο κλειστό των Μολάων μετά από ένα ντέρμπι καθ όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού και πάρα την εκπληκτική εμφάνιση του παίκτη μας Σωκράτη Νικολακακου ο οποίος πέτυχε 41 πόντους με 7 εύστοχα τρίποντα.
Δεν έκλεισε η σεζόν όπως θα θέλαμε αλλά συγχαρητήρια στα παιδιά για την προσπάθειά τους.
Ραντεβού πάλι τον Νοέμβριο.