Πανγυθεατικός Γ.Σ.
Μόνη πρώτη στο τέλος του α’ γύρου η Κ14 του Πανγυθεατικού
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2024/01/418227290_2129362334089639_3200939006872632177_n.jpg)
Δελτίο τύπου
Τέλος πρώτου γύρου και η Κ14 του ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΥ ΓΣ είναι μόνη πρώτη και αήττητη έχοντας δεχτεί μόνο ένα γκολ, ενώ στο ενεργητικό της έχει 11 γκολ σε 4 αγώνες.
Η ομάδα των νεαρών ποδοσφαιριστών μας που είναι γεννημένοι το 2010-2011 έχει βάλει πλώρη για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Λακωνίας. Εμείς του ευχόμαστε καλή συνέχεια.
Τα γκολ σήμερα πέτυχαν ο Σίμος Σιμιτζής 2γκολ και ο Νίκος Λουκάκος 1 γκολ.
Επόμενος αγώνας την Κυριακή 28 Ιαν στο Γεράκι.