Πανγυθεατικός Γ.Σ.
Νίκη για τον Πανγυθεατικό Β’ στη Β’ Λακωνίας
![](https://githio-click.gr/wp-content/uploads/2023/01/326694117_664496258759226_1772351946249805628_n.jpg)
Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου
Με νίκη συνέχισε ο Πανγυθεατικός Β’ τις υποχρεώσεις του στη Β’ Κατηγορία Λακωνίας. Η αναπτυξιακή μας ομάδα επικράτησε με 4-1 του Ατρόμητου Συκέας με γκολ των Μανιάτη, Αμπαζάι και Καπασούρη (2).
Πολλά μπράβο σε όλους τους αθλητές μας. Η νίκη αυτή είναι αφιερωμένη στον αθλητή του Πανγυθεατικού Β’, Δεμοιράκο Νίκο , ο οποίος υπέστη ρήξη χιαστού στον αγώνα της περασμένης Κυριακής στη Γλυκόβρυση!
Καλή ανάρρωση Νικόλα και σύντομα πίσω στα γήπεδα!